Hakkımızda

Firmamız Mert Cnc Makine 2017 yılında ( Mustafa KAPLAN Teknik Lise Mezunu – 2003   tarafından ) kurulmuştur. 3 adet TAKISAWA MACHINE tezgahı ile başlayan firmamız; talaşlı imalat sektöründe, yan sanayide hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan CNC torna tezgahlarıyla turbo bağlantı parçalarında kalite deneyim ve tecrübemizle üretim yapmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörler otomotiv yedek parça, bağlantı parçaları ve aksesuar parçalarını sipariş üzere üretmekteyiz.
Müşterilerimizin bizi seçmelerinin öncelikli sebebinin firma olarak kuruluş tarihimizden bugüne kadar yaptığımız her işte kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmamızın olduğuna inanıyoruz. Ve biz inanıyoruz ki; yalnızca var olmak yeterli değil. Bu varlığı büyütüp yeni istihdamlar meydana getirmek gerek.
Müşterilerimizi memnun edip uzun süre çalışmak, ülkemizde imal edilemeyip yurt dışından ithal edilen ürünlerin ülkemizde de yapılabileceğini kanıtlamak ve ülkemize yatırımlar yaparak yeni istihdamlar yaratmak Mert Cnc Makine kuruluşundan bugüne kadar vazgeçilmez hedeflerimizde öncelik göstermektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bizi seçmelerinin öncelikli sebebinin firma olarak kuruluş tarihimizden bugüne kadar yaptığımız her işte kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmamızın olduğuna inanıyoruz. Ve biz inanıyoruz ki; yalnızca var olmak yeterli değil. Bu varlığı büyütüp yeni istihdamlar meydana getirmek gerek. Ancak bilinçsiz bir şekilde büyümenin faydadan çok zarar getireceğini biliyoruz .Müşterilerimizi memnun edip uzun süre çalışmak, ülkemizde imal edilemeyip yurt dışından ithal edilen ürünlerin ülkemizde de yapılabileceğini kanıtlamak ve ülkemize yatırımlar yaparak yeni istihdamlar yaratmak Mert Cnc Makinenin kuruluşundan bugüne kadar vazgeçilmez hedeflerimizde öncelik göstermektedir.

Vizyonumuz

Mert Cnc Makine. Müşteri odaklı kalite anlayışımızı müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda , uluslararası ürün standartlarında mevzuatlarına uygun kaliteli ürün üretmek. Teknolojik gelişmelerin izlenmesi ve bunların üretim sistemimize katılmasını sağlamak. Hata önleyici metotların kullanılmasını sağlamak. Sürekli iyileştirme felsefesinin devamlı dinamik tutulması ile maliyetlerin azaltılması ve kalitenin artmasını sağlamak. Tüm çalışanlarımıza kalite bilincini benimseterek üretimde sıfır hata noktasını yakalayabilmek. Yedek parça sektöründe kalite ve güvenilirliğimizin artması yönünde sürekli kendimizi yenileme ve çalışma azminden geri kalmamak.

Fason CNC Politikamız

Profesyonel Hizmet

Onlarca farklı sektörden yüzlerce farklı firma için 10 yıla yakın vermiş olduğumuz hizmet deneyimimiz ile hassaslığı ve mükemmelliği kanıtlanmış CNC ve CNC torna makinelerinin yer aldığı parkurumuzda profesyonel fason CNC imalat hizmeti veriyoruz.

Ücretsiz Kargo

Birçok CNC makinenin yer aldığı geniş makine parkurumuz ve deneyimli elemanlarımız ile hızlı üretim ve sevkiyat gerçekleştiriyoruz.

Hızlı Teslimat

Üçüncü aşamada verdiğiniz onaylı numuneler üzerinden son teknoloji CNC makinelerimizde seri üretim gerçekleştiriyoruz.

Bizi tercih eden müşterilerimiz her zaman mutlu !

0 +
Mutlu müşteri
0
Cnc Torna
0 +
Onlarca farklı sektörden Yüzlerce firma için üretiyoruz
0
Hammadde Seçimi

Bültenimize katılın.
Promosyonlar, öğreticiler ve önceden oluşturulmuş yeni web sitesi sürümleri hakkında bilgi alın.